ବିଧବା ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁଲି : ବିଆ ବହୁତ ଟାଇଟ ଆଉ ଓଦାଳିଆ ଥିଲା

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଆଜି କହିବାକୁ ଯାଉଛି ମୋ ମାଉସୀ କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି । ମୁଁ ଅମିତ କେନ୍ଦୁଝର, ଆନନ୍ଦପୁର ରୁ ମାଉସୀ ନାଁ ସିଲି, ବୟସ 38, ଦୁଧ 36,ଗାଣ୍ଡି ବଡ ବଡ଼ । ରଙ୍ଗ ଶ୍ୟାମଳ ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ଠାକ ଗୋଟେ ଝିଅ ତାପରେ ଆଉ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ମନା କଲା କାରଣ ପେଟରେ ଛୁଆ ରହିଲେ ଗିଁହା ଖାଇପାରିବନି ସେଥିପାଇଁ । ମୁଁ ଏକଥା ମାଉସୀ ଘରେ ଥିଲା ବେଳେ ଶୁଣିଥିଲି ମାଉସୀ ମଉସାକୁ କହୁଥିଲା ।

ମୋର ସେତେବେଳେ ବୟସ ପାଖାପାଖି 24 ଖଣ୍ଡେ ହବ । ମୁଁ ଚେନ୍ନାଇରୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ, ହଟାତ ମଉସାଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଇଗଲା ମାଉସୀ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲା । ସୁଦ୍ଧ କାମ ସରିଲା ପରେ ମୁଁ ମାଉସୀ ଘରେ ରହିଲି ଦିନକୁ ଦିନ ମାଉସୀର ଶରୀରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିଲା ଓ ସେ ସବୁବେଳେ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଚୁପ ଚାପ ବସି ରୋହୁଥିଲା ।

ଦିନେ ରାତିର ଘଟଣା ମୁଁ ନିଦରେ ଶୋଇଥିଲି ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ଶବ୍ଦ ହେଲା । ମୁଁ ଉଠିକି ଦେଖେତ ମାଉସୀ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଛି, କିଛି ପାଣି ତା ବିଆରୁ ନିଗିଡି ତଳେ ପଡିଛି । ମୁଁ ତାକୁ ଯାଇ ପଚାରିଲି ମାଉସୀ ତୁ ଏ କଣ କରୁଛୁ ମାଉସୀ ଡରିଗଲା ଆଉ କିଛି କହିଲାନି । କିନ୍ତୁ ବିଆରେ ସେମିତି ତା ଆଙ୍ଗୁଳି ପଶି ଥାଏ, ମାଉସୀ ମତେ କହିଲା ତୁ ବଡ଼ ହେଲୁଣି ତତେ ଆଉ କଣ କହିବି ତୁ ସବୁ ବୁଝି ପାରୁଥିବୁ । ଏ ବୟସରେ ଗିଁହା ନଖାଇ କୋଉ ମାଇକିନା ବଂଚିବ କହିଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଠିକ କହିଛୁ ତୁ ଗୋଟେ କାମ କର କାହାକୁ କହି ତୁ ତୋ ଭୋକ ମେଂଟାଉନୁ ।

ମାଉସୀ କହିଲା ସେମିତି ମୋ ନଜରରେ କେହିବି ନାହାନ୍ତି ତା ଛଡା ବାହାରକୁ ଗଲେ ନିନ୍ଦା ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ । ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଯଦି ଖରାପ ନଭାବୁ ତାହେଲେ ମୁଁ ତତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି ମାଉସୀ । ମୋ କଥାରେ ହଁ ମାରିଲା । ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ଲିପ କିସ କଲି ସେବି ମତେ କିସ କଲା । ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଏମିତି ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ । କିଛି ସମୟ ଚାଲିଲା ପରେ ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ତାପରେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବେ ମାଉସୀ ଦୁଧରେ ଖାଲି ବ୍ରା ଥାଏ ।

ତାପରେ ଛାୟା ଖୋଲି ଦେଲି ମାଉସୀ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଥିଲା ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଜାଣିଲି ଯେ ବିଆରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ । ତାକୁ ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଉପରେ ଗୋଟେ ପ୍ରଜାପତିର ଟାଟୁ ଥିଲା । ତାପରେ ତା ବିଆକୁ ପ୍ରାୟ 10 ମିନିଟ ଭଳିଆ ଚାଟିଲା ପରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ରେଡି ହେଲି ମାଉସୀ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଚି କି ନାହିଁ ମାଉସୀ କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ ସେତେବେଳକୁ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶି ଯାଇଥିଲା । Odia Aunty Hot BP

କିଛି ସମୟ ରହି ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କରି ଗୋଟା ଯାକ ବାଣ୍ଡ ପସେଇଦେଲି । ମାଉସୀ ଜୋରେ ଚିତ୍କାର କରୁ ଥିଲା ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି । ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଏମିତି ଗେଁହି ଚାଲିଲି ମାଉସୀ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇ ଗିଁହା ଖାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲା । ଏମିତି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଲା ରୁ ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ ପଚାରିଲି ଯେ କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି? ତ ସିଏ କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡି ଦେ । ମୁଁ ଆଗ ପଛ କରି ଆଉ 10ମିନିଟ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରୁ ମାଉସୀ ଓ ମୁଁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ପାଣି ଛାଡିଲୁ ଏମିତି ରାତି ସାରା 4ଥର ମାଉସୀକୁ ଗେହିକି ଶାନ୍ତି କଲି ।

ତାପରଦିନ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁଲି ଆଉ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଯେ ସିଏ ଆଉ କାହା ପାଖରୁ ଗିଁହା ଖାଇଛି ବୋଲି । ସିଏ ମତେ କହିଲା ଯେ ମତେ ମିଶେଇ କି ଟୋଟାଲ 3ଜଣ ପାଖରୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ କିଏ ବୋଲି ସିଏ କହିଲା ତୋ ବାପା, ତୋ ମଉସା ଆଉ ତୁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ବାପା ପାଖରୁ ତୁ କେମିତି ଗିଁହା ଖାଇଲୁ ବୋଲି । ସିଏ କହିଲା ଝିଅ ବେଳେ ଖାଇଥିଲା ।

ଏ ଗପଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ପଢିଲା ପରେ Comment ରେ କହିବେ କେମିତି ଲାଗିଲା
ମୁଁ next part ରେ କହିବି ବାପା କେମିତି ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁଥିଲେ ।

5 thoughts on “ବିଧବା ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁଲି : ବିଆ ବହୁତ ଟାଇଟ ଆଉ ଓଦାଳିଆ ଥିଲା”

  1. ଓଡ଼ିଶା ରେ ଯୋଉ ଝିଅ ମାନେ ବା
    ଭାଉଜ ମାନେ ଏକା ଏକା feel କାରୁଛ
    ଯଦି secret sex କରିବା ପାଇଁ
    full body massage
    , pussy licking କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି whatsapp msg
    କରନ୍ତୁ only girls ବା ଭାଉଜ ମାନେ
    ([Phone number : ****_***_***] whatsup)

  2. ଯୋଉ ଝିଅ ମାନେ ବା
    ଭାଉଜ ମାନେ ଏକା ଏକା feel କାରୁଛ
    ଯଦି secret sex କରିବା ପାଇଁ
    full body massage
    , pussy licking କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି whatsapp msg
    କରନ୍ତୁ only girls ବା ଭାଉଜ ମାନେ
    ([Phone number : ****_***_***] whatsup)

  3. ଯୋଉ ଝିଅ ମାନେ ବା
    ଭାଉଜ ମାନେ ଏକା ଏକା feel କାରୁଛ
    ଯଦି secret sex କରିବା ପାଇଁ
    full body massage
    , pussy licking କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି whatsapp msg
    କରନ୍ତୁ only girls ବା ଭାଉଜ ମାନେ
    ([Phone number : ****_***_***] whatsup)

Leave a Comment