ଭଡ଼ାଟିଆ ଭାଉଜ ସହ ଖେଳ କଲି : ବିଆ ଖାଲି ନାଳିଆ ହେଇକି ରହିଥିଲା

ଏଇ ସାଇଟ ର ନିୟମିତ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋ ହାର୍ଡିକ ଅଭିନନ୍ଦନ। ମୋର ନାଁ ଆଶିଷ।ଘର ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ରେ। ମୋର୍ ବୟସ ୨୫ । ମୁଁ ସୁରଟରେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରୁଛି । ମୁଁ। ଥରେ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଛୁଟିରେ ଆସିଲି । ତାପରେ corona ପାଇଁ luckdown ହୋଇଗଲା । ଘରୁ ଆଉ ସୁରଟ ଯାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ । କିଛି ଦିନ ପରେ ଆମର ଉପର ଘର ଭଡ଼ା ନେବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫେମିଲି ଆସିଲେ । ଫେମିଲି କହିଲେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ । ତାଙ୍କର ପିଲା ଛୁଆ କେହି ନାହାନ୍ତି ।

ସେମାନଙ୍କ ବାହାଘର ପାଖାପାଖି ଛ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି । ବୋଉ ଉପର ଘର ଭଡ଼ାରେ ଦେବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଗଲା । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସେମାନେ ଆସି ଘରେ ରହିଲେ । ମୁଁ ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଭାଇ ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକେ । ଭାଇ ସନ୍ତୋଷ ଜଣେ medicine representative ଭାବେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଘରେ ରହନ୍ତି ନାହିଁ । ଭାଇ ମୋତେ କହନ୍ତି କି ମୁଁ ନଥିବାବେଳେ ଭାଉଜର କାମ ଟିକେ କରି ଦେଉଥିବୁ ।

ଭାଊଜଙ୍କ ନାମ ଲିଲି । ଭାଊଜଙ୍କର କାମ ପଡ଼ିଲେ ମୋ ବୋଉ କୁ କୁହନ୍ତି କି ଟିକେ ଆଶିଷ କୁ ବଜାର ରୁ ଜିନିଷ ଅନି ଦବା ପାଇଁ । ବୋଉ ମୋତେ କୁହେ ଆରେ ଲିଲି ର କଣ ଟିକେ ସଉଦା ଅନିଦେବୁ ।ମୁଁ ଯାଇକି ନେଇ ଆସେ । ଏମିତି ଭାବରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯିବା ଆସିବା ଚାଲିଲା । ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଦେଖେ ଭାଊଜ ମନ ଦୁଃଖରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଦିନେ ତାଙ୍କୁ ଏଇ କଥା ପଚାରିଲି । ହେଲେ ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ମୁଁ ଭାବିଲି ତାଙ୍କ ର କଣ ହେଇଥିବ ମୁଁ କାହିଁକି ମୁଣ୍ଡ ପୁରାଇବି ।

ଭାଊଜଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଭୁଲିଗଲି । ଭାଊଜ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ବୟସ ପାଖାପାଖି ୩୦ ହେବ । ଦୁଧ ୩୪, ଗାଣ୍ଡୀ ୩୬ ହେବ । ସେ ସଦାବେଳେ ଢିଲା ନାଇଟ୍ ପିନ୍ଧନ୍ତି । ମୁଁ ଯେତେବଳେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଠିଆ ହୋଇଯାଏ । ଦିନକର କଥା ବୋଉ ବାପା ମାମୁଁ ଘରକୁ ତିନି ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ ବୁଲିବାକୁ ଗଲେ । ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଘରେ ରହିଲି । ମୋର ଖିଆ ପିଆ ପାଇଁ ଭାଊଜଙ୍କୁ କହି କି ଗଲେ । ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ହୋଇଗଲି କି ଯାହା ହେଉ ଏଇ ଭିତରେ ଭାଊଜ ଙ୍କୁ ପଟେଇ କି କେମିତି ଗେହିବି ।

ବାପା ବୋଉ ଯାଇ ସରିବା ପରେ ରାତିରେ ଭାଊଜ ଖାଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲେ । ମୁ ରାତି ୯ ଟା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲି । ଭାଊଜ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଭାଇ ଆସି ନାହାନ୍ତି କି । ଭାଊଜ କହିଲେ ଭାଇ ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପରେ ଆସିବେ । ମୁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ବହୁତ ବଡ଼ ସୁଜଗ ଭାଊଜ ଙ୍କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ । ତାପରେ ଭାଉଜ ବ!ଢ଼ିଲେ ଖାଇବା ପାଇଁ । ମୁ କହିଲି ତୁମେ ବି ମୋ ସଙ୍ଗେ ଆସ ଖାଇବ । ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକାବେଳେ ଖାଇଲୁ ।

କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ନଇଁ କି ଦେଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ନାଇଟ ଭିତରୁ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉ ଥାଏ । ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ । ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖୁଛି ବୋଲି ସେ ବି ଜାଣି ପାରୁଥିଲେ । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ କହିଲି ମୁ ଯାଉଛି ସୋଇବି । ଭାଊଜ କହିଲେ ଏଇଠି ଶୋଇପଡ଼ । ମୁ ଏକୁଟିଆ ସୋଇ ପାରିବି ନାହିଁ, ମୋତେ ଡର ଲାଗିବ । ମୁ ତ ସେଇଆ ଖୋଜୁଥିଲି । ମୁ କହିଲି ହଉ ।

ଦେଖନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଓଡ଼ିଆରେ ଲେଖନ୍ତୁ

ସେ ବାସନ ମାଜିବା ପାଇଁ ଗଲେ ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁ ଥିଲି । ତାଙ୍କର ଡବଲ ବେଡ । ମୁ କହିଲି ତୁମେ ବେଡ ରେ ସୁଅ । ମୁ ପାଖ ସୋଫା ରେ ସୋଉଛି । ସେ କହିଲେ କାହିଁକି । ମୁ କହିଲି ମୁ କେବେ କୌଣସି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ପାଖରେ ଶୋଇ ନାହିଁ ତ । ସେ କହିଲେ ଆଜି ସୋଇ କି ଦେଖ । ତାପରେ ମୁ ବେଡ ରେ ଯାଇକି ଶୋଇଲି । ହେଲେ ମୋତେ ନିଦ ହେଉ ନଥାଏ କି ଭାଊଜ ବି ସୋଇ ନଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଊଜ କହିଲେ କଣ ନିଦ ହେଉନି କି । ମୁ କହିଲି ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ କଣ ପାଇଁ ।

ମୁ କହିଲି ଏତେ ଜଲଦି ମୋତେ ନିଦ ହୁଏ ନାହିଁ । ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ, ମୋ ମନ ଦୁଃଖ ବୋଲି ସେ ଦିନ ପଚାରୁଥିଲ ନ? ମୁ କହିଲି ହଁ । ସେ କହିଲେ କି ଏତେ ଦିନ ହେଲା ବାହାଘର ପରେ ବି ଛୁଆ ହେଇନୀ । ସେଥି ପାଇଁ । ମୁ କହିଲି ଡାକ୍ତର ଙ୍କୁ ଦେଖୁନ । ସେ କହିଲେ ତୁମ ଭାଇ ଙ୍କ ର କଣ problem ଅଛି । ଭାଊଜ କହିଲେ ମୋତେ ଗୋଟେ ହେଲ୍ପ କରିବ? ମୁ କହିଲି କଣ କୁହ ।ଭାଊଜ କହିଲେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଛୁଆ ତେ ଦିଅ । ମୁ କହିଲି ମୁ କୋଉଠୁ ଆଣିବି । ସେ କହିଲେ ଛୁଆ କଣ ବଜାର ରେ ମିଳୁଛି ଯେ ଆଣି ଦେବ । ତାହା ହେଲେ କଣ କରିବା କୁହ ।

ମୁ ଜାଣି ସାରିଲିଣି ଯେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଗେହୀ ଗବ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି । ମୁ ଜାଣିଶୁଣି ବାହାନା କରୁଥିଲି । ମୁ କହିଲି ତୁମକୁ ଦେଖିଲା ଦିନଠରୁ ନୀତି ମୁଠି ମାରୁଛି । ଭାଊଜ କହିଲେ ମୁ ବି ଜାଣିଛି ଆଜି ଖାଇବା ଦେବା ବେଳେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲ । ଭାଊଜ କହିଲେ ଆଜି ମୋତେ ଗେହିବ କି ନାହିଁ । ମୁ କହିଲି ଭାଇ ଜାଣିଲେ କଣ ହେବା । ସେ କହିଲେ ସେ କଥା ମୁ ବୁଝିବି । ତାପରେ ଆମର ଖେଳ ଆରମ୍ଭ । ମୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଢ଼ି ଯାଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଗାଲ ଓଠ କୁ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲି ।

ଭାଊଜ ମୋତେ ପୁରା ଭିଡ଼ି ଧରି ମୋତେ support କରୁ ଥାଆନ୍ତି । ମୋର ବାଣ୍ଡ ସେତେବଳକୁ ଲୁହା ରଡ଼ ଭଳି hei ସରିଲାଣି । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ନାଇଟି ଟି କୁ ଉପର କରି ବାହାର କରି ଦେଲି । ସେ କେବଳ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ବ୍ରା ନାହିଁ । ତାଙ୍କର ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ଦେଖି ମୁ ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ମୁ ପଚାରିଲି ଭାଊଜ ତୁମ ଦୁଧ କେମିତି ଟାଇଟ୍ ଅଚ୍ଛି? ଜମା ଓହଲିନି । ସେ କହିଲେ ଚିପା ଖାଇଲେ ଯାଇ କି ଓହଲିବ । ତୁମେ ଆଜି ଯେତେ ପାର ଚିପିକି ଓହଳେଇ ଦିଅ ।

ଦେଖନ୍ତୁ, ତା ବୋଉ ଆଗରେ ସୋନାଲିକୁ ଗେହିଲି

ମୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମିଲି । ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି । ସେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆହ୍ ଓଃ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଭାଊଜ କହିଲେ ଆଶିଷ ଆଉ ରହି ହଉନାହିଁ । ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖାଉ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଂଟି ଉପରେ ବୀଆ କୁ ଦଳିଲି । ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ପାଂଟି ଓଦା ହୋଇ ଗଲାଣି । ମୁ ତାଙ୍କ ପାଂଟି କୁ ବାହାର କରିଦେଲି । ମୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିଆ ଦେଖିଲି । ତାଙ୍କ ଵୀଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ । ମୁ ଦେଖି କି କାବା ହୋଇଗଲି । ଭାଊଜ କହିଲେ ଆଗରୁ କେବେ କାହାର ଦେଖିନ କି । ମୁ କହିଲି ନାହିଁ । ଭାଊଜ କହିଲେ ଆରମ୍ଭ କର ।

ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମ ବିଆକୁ ଟିକେ ଖାଇବି । ସେ କହିଲେ ଯାହା କରୁଛ କର । ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ର ବାଳକୁ ଆଡେଇ କି ଦେଖିଲି ଯେ ପୁରା ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଟିକେ ଟିକେ ଲାଳ ବହାରୁଛି । ମୁ ମୋ ଝିଭ ରେ ଆଗ ତାଙ୍କ ବିଆ ସେଣ୍ଟି କୁ ଚାଟିଲି । ସେ ଖାଲି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଲେ । ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାପି ରଖିଲେ । ଭାଊଜ ଯେତେବେଳେ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଗଲେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଉ ସହି ହେଉନି ଜଲଦି ତୁମ ବାଣ୍ଡ୍ ମୋ ବିଆରେ ପୁରାଅ । ସେତେବେକୁ ଯାଇ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ରୁ ବାହାର କଲି । ଭାଊଜ ମୋ ୮ ଇଞ୍ଚିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ପୁରା ଛାନିଆ । ସେ କହିଲେ ତୁମର ଏତେ ବଡ ମୋ ବିଆ ଫାଟିଯିବ । ମୁ କହିଲି ମଜା ବି ଆସିବ ।

ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ର ଶେଣ୍ଟି ରେ ଘଷିଲି ଭାଉଜ ଆହୁରି ମତୁଆଲା ହେଇ ଗଲେ । ମୁ ଯେତେେଳେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ଭଲ ଭାବରେ ଭିତର କୁ ଗଲାନି ବିଆ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ଭାଊଜ କହିଲେ ରୁହ ମୁ ଭଲ ଜେଲି ଟିକେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ୍ ରେ ଲଗେଇ ଦେଉଛି । ଭାଊଜ ଯେମିତି ମୋ Banda କୁ ହାତରେ ଧରି ଛନ୍ତି ଯେଲି ଲଗାଇବା ପାଇଁ ମୋ ଦେହ ରେ ଗୋଟେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା । ଆଗରୁ କେବେ କୌଣସି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଧରି ନଥିଲେ । ତାପରେ ଭାଊଜ ଜେଳୀ ଲଗାଇବା ସହିତ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତଳ ଉପର କଲେ । ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋର ବାହାରି ଯିବ ।

ମୋ ଭାଊଜ ଙ୍କୁ ଅଟକେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ସେଟ୍ କରି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ହେଲେ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରା ଗଲା ନାହିଁ । ଭାଊଜ ପୁରା ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ । କହିଲେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ୍ ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ଯେ ମୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି । ମୁ କହିଲି ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ତାପରେ ମଜା ଆସିବା ।ଭାଊଜ କହିଲେ ଏଥର ଧୀରେ ଧୀରେ କରିବା । ମୁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କଲି । ଜେଲି ଯୋଗୁଁ ବିଆ ମୁହଁ ଟା ଖସଡ଼ା ହେଇଗଲା । ଏବେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବିଆ ଭିତରକୁ ଆରାମ ରେ ଗଲା । ମୋ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା କୁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହରିପଡ଼ିଲା । Odia Hot Bhauja

ଦଶ ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ପୁରା କସି କି ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ । ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟା କୁ ମୋ ଅଣ୍ଟା ରେ ଚାପି ଧରିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁ ପଚାରିଲି ଭାଊଜ ମୋର ଏବେ ବାହାରିବ। ଭାଊଜ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦିଅ । ମୁ ସବୁତକ ମାଲ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଜାବୁଡି କି ସେମିତି ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ି ରହିଲୁ । ଭାଊଜ କହିଲେ ଏତେ ଦିନ ପରେ ଭଲ କି ଶାନ୍ତି ମିଳିଲା । ତାପରେ ଭାଉଜ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲେ ସେମିତି ଲଂଗଳା ହୋଇକି ସଫା ହେବା ପାଇଁ ।

ମୁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ମଧ୍ୟ ଗଲି । ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ମୁତୁଛନ୍ତି । ମୁ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଆଉଥରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି, ପୁଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପଲି । ଏଥର ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଇବି । ମୁ ବାଥରୁମ ଚଟାଣ ରେ ବସିଲି । ଭାଊଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁଣି ଥରେ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ଭାଊଜଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଏଥର କାନ୍ଥ କୁ ଧରି ନଇଁ ରୁହ ମୁ ତୁମକୁ ପଛ ପଟୁ ଗେହିବି । ଭାଊଜ ସେଇଆ କଲେ । ମୁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ।

ଏଥର ବିଆ ପୁରା ମେଲା ଥିଲା ଆରାମରେ ଗଳିଗଲା । ଭାଊଜଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ବୋଧେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଜୋର୍ ରେ ପେଲିଲେ । ଏମିତି ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ମୋର ସବୁତକ ମାଲ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି । ତାପରେ ଧୁଆ ଧୋଇ ହେଇ ବେଡ ରେ ସୋଇଲୁ । ସକାଳେ ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ବେଳକୁ ଭାଉଜ ବି ଉଠି ନଥିଲେ । ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଉଠେଇଲି । ସେ ଚାଲି ପରୁ ନଥିଲେ ।

ମୋତେ କହିଲେ ବାହାଘରର ଚଟୁର୍ଥି ର ମଜା ଏବେ ପାଇଲି । ବାପା ବୋଉ ଆସିବ ପର୍ୟନ୍ତ୍ ଭାଊଜଙ୍କୁ ଗେହୀ ଗେହୀ ବିଆ ପୁରା ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି । ଯେତେବଳେ ଭାଇ ନଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ଗେହୀ କି ଆସେ । ମାସକ ପରେ ଜାଣିଲି ମୋ ଗିହା ଖାଇ କି ତାଙ୍କର ପେଟରେ ଛଆ ରହିଛି । ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ସେ ବି । ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କହିବେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ, ସରିତାର ନହୁଲି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲା

10 thoughts on “ଭଡ଼ାଟିଆ ଭାଉଜ ସହ ଖେଳ କଲି : ବିଆ ଖାଲି ନାଳିଆ ହେଇକି ରହିଥିଲା”

  1. କେବଳ ମହିଳା ମାନେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ call କରି ପାରିବେ ଯଦି ଇଛା କରିବେ [Phone number : ****_***_***]

  2. କେବଳ ଭାଉଜ ମାନେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଯୋଗା ଯୋଗ କରି ପାରିବେ [Phone number : ****_***_***]

  3. Sex Kari baku chauthile bhauja mane call karantu Full secret rakhibi God promise [Phone number : ****_***_***]

Leave a Comment