ଭଉଣୀ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘସିଲି – Odia Jouna Gapa Sex Kahani

Hello friends !! ମୋର ନାମ ମାନସ । ଆମ ଘର ହେଉଛି ବାରିପଦା, ମୋର ବୟସ ୧୫ । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରଥମ SEX ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଚି । ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ SEX ମୋ ନିଜ ଭଉଣୀ ସହ କରିଥିଲି । ମୋ ଭଉଣୀ ମୋ ଠୁଁ ୨ବର୍ଷ ସାନ । ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଆଉ ବହୁତ୍ ଗୋରା । ୧୩ବର୍ଷ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ତାର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗେ ତାକୁ ଯେମିତି ୨୦ ବର୍ଷ ହେଇଚି । ତାର ଗାଣ୍ଡୀ ବେଧେଇ ମାଇକିନାଙ୍କ ଭଳି ହେଇଚି ଆଉ ତାର ଦୁଧ କଥା ଟା ନ କହିବା ଭଲ । ମୋ ହିସାବ ରେ ଦୁଧ ର SIZE ୩୪ ହବ । ଏବେ କହୁଚି କେମିତି ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସ୍ଵାଦ ଚଖେଇଲି ।

Odia Jouna Gapa

ଗୋଟେ ଦିନର କଥା । ଆମ ଘରେ କେହି ନଥିବାରୁ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ଏକାଠି ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ ଭାବିଲୁ । ଏଠି କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବି ଯେ ମୋ ଭଉଣୀର ନା ହଉଚି ଅଙ୍କିତା । ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ଭାବିଲୁ ସେତେବେଳେ ଅଙ୍କିତା କହିଲା ଭାଇ ଚାଲେ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚାଲେ । ଏତିକି କହି ସେ ତାର ରୁମ୍ କୁ ଗଲା ଆଉ ଡୋର୍ ଭିତର ପଟୁ ଦେଇଦେଲା । ୧୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଗୋଟେ White ଟପ୍ ଆଉ ଛୋଟ Short ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଛି । ମୁଁ କହିଲି ତୁ କଣ ପାଇଁ ଡ୍ରେସ Change କରିଲୁ, ସେ କହିଲା ବହୁତ୍ ଗରମ ହବ ରୋଷେଇ ଘରେ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଡ୍ରେସ chnage କରିକିଆସିଲି । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚାଲେ Start କରିବା ।

ଆମେ ଦିଜଣ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ଅଙ୍କିତା ତୁ ରୋଟି କର ମୁଁ ତରକାରୀ କରୁଚି । ସେ କହିଲା ହଉ । ତାପରେ ସେ ତଳେ ବସିକି ଆରମ୍ଭ କରିଲା । ସେ ଯେତବେଳେ ତଳେ ବସିଲା ତାର ଟପ୍ ଟା ଟିକିଏ ନଇଁ ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଭିତରେ ସେମିଜ୍ ପିନ୍ଧିନି ଆଉ ତାର ଦୁଧ ପୁରା ଦେଖାଯାଉଛି । ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ହାତରେ ଚାପିକି ବସିଲି । ସେ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତରକାରୀ କଣ କରିବୁ ମୁଁ କହିଲି ଦେଖିବା କଣ ଗୋଟେ କରିବା ଆଉ । ମୋ ମନରେ କେବଳ ତାର ଦୁଧର ଛବି ଆସି ଯାଉଥିଲା । କଣ କରିବି ମୋ ଦେହ କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା । କେତେ ବଡ଼ ଦୁଧ, ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ଦୁଧ ଦେଖିନି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଗଲା । ସେ ଉଠିକି ଗଲା ରୋଟି କରିବା ପାଇଁ ।

ସେ ରୋଟି କରୁଚି ହଠାତ୍ ମୋତେ ଡାକିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ଟିକିଏ ମୋ ଟପ୍ ଟା ଟେକି ଦେଲୁ ଖସିଗଲାଣି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ଭଲ ମଉକା । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ପଛ ପଟରୁ ଟପ୍ କୁ ଧରିକି ଟେକିଦେଲି । ଆଉ ଏଇ ବାହାନାରେ ଦୁଧରେ ମୋ ହାତ ବଜେଇଲି । ସେ କହିଲା ଭାଇ କେତେ ଟାଇମ୍ ଯାଏ କରୁଚୁ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରିଲା । ମୋର କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଆଜି ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା । ହେଲେ ସେ ଛୋଟ ପିଲା ଟା କଣ କରିବି । ଏମିତି ଭାବୁ ଭାବୁ ଅଙ୍କିତା କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଛୁ ଯାଉନୁ ତରକାରୀ କରିବୁ ,ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯାଉଚି କହିକି ମୁଁ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଓଃ ଓଃ ଆଃ କି ଶାନ୍ତି, ଜୋର୍ ଜୋର୍ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲି ।

ହଠାତ୍ ଅଙ୍କିତା ଆସିକି ରୁମ୍ ରେ ପହଁଚିଗଲା ଆଉ ମୋତେ ଏଇ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିକି ସେ ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲା । ସେ କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଚୁ ତୁ ଏସବୁ କଣ । ମୁଁ କହିଲି ନା କିଛି ନାଇ । ସେ କହିଲା ଭାଇ କହ ନହେଲେ ବାପାଙ୍କୁ କହିଦେବି । ମୁଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ପାଖକୁ ଦଉଡ଼ି ଗଲି ଆଉ କହିଲି ଦେଖ ଅଙ୍କିତା ତୁ ମୋ ରାଣ ଦେଇକି କାହା ତୁ କାହାକୁ କିଛି କହିବୁନି । ସେ କହିଲା ହଉ କହିବିନି ହେଲେ ତୁ କହ ଏସବୁ କଣ । ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି କରିଲେ ବହୁତ୍ ମଜା ଆସେ । ସେ କହିଲା ମୁଁ କରିଲେ ବି ମଜା ଆସିବ କି ମୁଁ କହିଲି ଆସିବ ଯେ ହେଲେ ତୁ ଏମତି କଲେ ଆସିବନି, ତୋତେ କେମିତି ମଜା ଆସିବ ଆସେ କହିଦେବି । ସେ କହିଲା ହଉ କହ ।

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଇଗଲି । ଆଜି ବିଆ ମିଳିବ ତାହେଲେ, ତାକୁ କହିଲି ଆସେ ବେଡ୍ ଉପରକୁ, ସେ ଆସିଲା ତାପରେ କହିଲି ଏବେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟପ୍ ଖୋଲିକି ବସ । ସେ ବି ସେୟା କରିଲା । ସେ ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଆଉ ମୁଁ ବି ମୋ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି । ଏବେ ଆମେ ଦିଜଣ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା । ମୁଁ କହିଲି ଅଙ୍କିତା ଏସବୁ କାହାକୁ କହିବୁନି ସେ କହିଲା ହଉ କହିବିନି । ଏବେ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ଯେମିତି କହିବି ତୁ ସେମିତି କରିବୁ ସେ ହିଁ କରିଲା । ତାକୁ କହିଲି ଆସେ ମୋ ଓଠ ରେ ତୋ ଓଠ ଲାଗେଇକି କିସ୍ କର । ସେ ସେମିତି କରିଲା । ତାର ଓଠକୁ ଆଣୀ ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇଲା ଆଉ ଜୋର୍ ରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲା ମୋ ଦେହ କେମିତି ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ପୁରା ଯୋସ ରେ ଆସିଗଲି ଆଉ ତାକୁ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଦେଲି ଆଉ ତାର ଓଠ କୁ ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇଲି ଆଉ ଚୁଚୁମିଲି । ସେ ବି ବହୁତ୍ Enjoy କରୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡରୁ ଧରିକି କେବଳ ଓଃ ଆଃ ଅମ୍ ଏମିତି ହଉଥିଲା । ତା ପାଟିକୁ ମୋ ପାଟି ସହ ଲଗେଇକି ବହୁତ୍ ସମୟ ଯାଏ ଏମିତି ଚୁଚୁମିଲି, ମୋ ପାଟି ରୁ ଟା ପାଟିକୁ ଲାଳର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ହଉଥିଲା । ଆଉ ଆମେ ଦିଜଣ ସେକ୍ସ ର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲୁ । ମୁଁ ତାର ଓଠକୁ ଖାଇ ଚାଲିଥିଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାର ବେକରେ କିସ୍ ଦେଇକି ତାର ଦୁଧକୁ ସ୍ପର୍ଶ କଲି ଆଉ ହାତରେ ଧରିକି ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଚୁ, ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଦେଖ ତୋତେ ମୁଁ କେମିତି ଆଜି ମଜା ଦଉଚି ଆଉ ତୋତେ ମୋ ଛୁଆର ମା କେମିତି କରୁଚି । ସେ ଏମିତି କଥା ଶୁଣିଲି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲା ।

ତାପରେ ଅଙ୍କିତା କହିଲା, ଭାଇ ମୋର ବି ଛୁଆ ହେବନି ତ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ତୁ ଏବେ ଛୋଟ ଅଛୁ କିଛି ବି ହେବନି । ଆଉ ଏବେ ତୋତେ ଯେଉଁ ମଜା ଲାଗିବ ତୁ କେବେ ପାଇ ନଥିବୁ । ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ଭାଇ ଜଲ୍ଦି ଦେ ମଜା କେମିତି ଲାଗୁଛି ଦେଖିବି । ମୁଁ ଏମିତି କହି କହି ତାର ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ସେ ଖାଲି କହିଲା ଏ ସବୁ କଣ କରୁଛୁ ଭାଇ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଚୁପ ରହ ନହେଲେ ମଜା ଆସିବନି । ତାର ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି । ନବୀନ ଗୋରା ଟକ ଟକ ଦେହ ଆଉ ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ଉପରେ ହଲ୍କା ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଭୁଣ୍ଡି । ଓଃ ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରିଲିନି । ତାର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଓଦା କରି ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଅଙ୍କିତା ଟିକେ ଗରମ ହେଇ ସଁ ସଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ତାର ଏହି ଓଃ ଆଃ ଇଃ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡର ଆକାର ଆହୁରି ବଡ଼ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ଦେହ ବି ଗରମ ହେଇ ଝାଳ ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମନ ଭରି ଖାଇବା ପରେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଟି ମାରି ଦେଖିଲି ଭିତରକୁ ବାଟ ନାହି । ଅଙ୍କିତା ସେତେବେଳକୁ ଦେହକୁ ଏପଟ ସେପଟ କରି ଛାଟି ପିଟି ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲିନି, ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ଛୋଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ଅଙ୍କିତା ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି । ସେ କହିଲା, ଛି କି ଗନ୍ଧ ହେଉଛି ଭାଇ ତୋର । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଏମିତି ହେବ କିନ୍ତୁ ତୁ ଖାଉନୁ, ଦେଖିବୁ ପରେ କେମିତି ମଜା ଲାଗିବ । ସେ ମନା କଲେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତି ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗ ପଛ କରିଲି । ଓଃ କି ଆରମ ଲାଗୁଥାଏ ମୋତେ । ଏମିତି ସୁଖ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନଥିଲି ।

ଏପଟେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଟି ମାରି ତାକୁ ଶଲ ଶଲ କରୁଥିଲି । ତାର ବିଆରୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ନାଳ ଅଂଶ ବାହାରି ହାତ ଭଲ ସେ ଖସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୋର ବି ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିବା ପରି ଲାଗିଲା । ମୋର ସବୁ ପାଣି ବାହାରି ଅଙ୍କିତାର ପାଟିରେ ରହିଲା । ସେ ଓଃ.. ଭାଇ ଏ ସବୁ ତ ଭଲ ଟେଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ, ଆହୁରି ଗୋଟେ ଜିନିଷ ଅଛି ତତେ ଆଜି ରାତିରେ ଚଖେଇବି । ଏତିକି କହିଲା ବେଳକୁ ସେ କହିଲା ନାଇଁ ମୋତେ ଏବେ ଦରକାର । ମୁଁ କହିଲି ଆଗ ଗାଧେଇବା ଆଉ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ କହିବି । ସେ ହଁ କହିଲା ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧେଇଲୁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ହାତ ମାରି ମୁଠି ମାରିଦେଲା । ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଗାଧେଇବାର ମଜା ନେଲି ।

ସେଦିନ ରାତିରେ କେମିତି ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି, ମୋର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାର୍ଟରେ କହିବି । ଯଦି ଆପଣ ମୋର ଏହି ଘଟଣା କେମିତି ଥିଲା ଜଣାଇବେ । ତାହାଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଘଟଣା କହିବି । ସେ ପର୍ଯନ୍ତ ମୁଁ ଟିକେ ଗେହି ସାରେ ।

4 thoughts on “ଭଉଣୀ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘସିଲି – Odia Jouna Gapa Sex Kahani”

  1. msg କର – 8114691946 – Only ଝିଅ ମାନେ secretly sex କରିବାକୁ ବା sex chat କରିବାକୁ whatsapp number ରେ .full satisfaction and enjoy 😘 👉👌

  2. କେବଳ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ସେକ୍ସ ର ମଜା ନେବା ପାଇଁ msz ki call କରି ପାରିବେ 9861415831
    I am From Puri
    9861415831

  3. ଯଦି କେହି ଭାଉଜ ସେକ୍ସ ର ମଜା ନେବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବେ ମତେ msz ki call କରି ପାରିବେ 9861415831

Leave a Comment