କଣ୍ଡୁଆ ଦେଢ଼ସୁର ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିକି ଘପାଘପ ଗେହି ଚାଲିଲେ : ଲୁହା ଛଡ ଭଳିଆ ବାଣ୍ଡ

ହାଏ ସାଙ୍ଗମାନେ, ଏ କାହାଣୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଭାଉଜ ଆମକୁ ଲେଖି ପଠାଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଭାଉଜଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କର ବାହାଘର ତିନିବର୍ଷ ହେଲାଣି ହେଲେ, ପାଖରେ ଗୋଟେ ଛୁଆ ନାହିଁ । କାରଣ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସୁରାଟ ଯାଆନ୍ତି କାମ କରିବାକୁ । ଘରକୁ ଆସିଲେ ଗୋଟେ ଆଉ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ରହି ପୁଣି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇମାନେ, ମୋ ଦେଢସୁର ଆମ ଗାଁ କଲେଜରେ ପିଅନ ଅଛନ୍ତି ଆଉ ବିଲ ବାଡି କାମ ବି ଦେଖନ୍ତି । ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଘର ଚଳାଇବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏନି । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ । କିନ୍ତୁ ମୋ ଦେଢସୁରଙ୍କ ଟିକେ ନାଳୁଆ ପ୍ରକୃତି ଅଛି । ଟୋକି ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସେ ଟିକେ ନାଳେଇ ଯାଆନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ମୋ ଯାଆ… ମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତି ।

ମୋ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବାହାରେ ରହୁ ଥିବାରୁ ମୁଁ ବହୁତ କଲବଲ ହେଉଥାଏ । ଯିଏ ଝିଅ ହେଇଥିବ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ବୁଝିପାରିବ, ବାହାହେବା ପରେ ଗିହା ନଖାଇ ରହିବା କେତେ ମୁସ୍କିଲ । ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ମନ ଦୁଃଖ ବି କରେ ଆଉ ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କଲ୍ କରି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି କାମ ସାରିଦିଏ । କିନ୍ତୁ, ମୋ ଦେଢସୁର ମୋତେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୋ ଦୁଃଖକୁ ନୋଟିସ କରୁଥିଲେ ।

ମୁଁ ବି ଜାଣି ପାରୁଥିଲି ସେ ମୋତେ ଭିର୍ଣ୍ଣ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି କୁହେନି ।ଦିନେ ବଡ଼ ନାନୀ କହିଲେ ଚାଲେ ସୋମବାରେ ସକାଳୁ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବା, ମୁଁ କେବେ ଘର ବାହାରକୁ ଯାଇ ନଥାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ତୁମେ ଯାଅ ମୋର ଟିକେ କାମ ଅଛି ।

ତା ପରଦିନ ସକାଳେ, ସେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ପିଲା ମାନେ ଟିଉସନ୍ ଯାଇଥିଲେ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି । ମୁଁ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଯାଇ ଗାଧେଇ ଆସିଲି । ୟା ଭିତରେ ମୋ ଦେଢସୁର ମୋ ଶୋଇବା ଘରକୁ କେତେବେଳେ ଯାଇଛନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିନି ।

ମୁଁ ମୋର ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ୍ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଦେଖିଲି । ମୋ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ନିଜ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି । ମୋ ବୟସ ୨୫, ଦୁଧ ୩୪ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ବି ୩୪ ହେବ । ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ପତଳା ଆଉ ଗୋରା । Real Hot Odia BP Katha

ମୋ ଦେଢସୁର ମୋର ଲଙ୍ଗଳା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଗୋଟେ କଣରୁ ଦେଖିଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ । ହଠାତ୍ ସେ ଆସି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲେ, ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ତମେ କୋଉ ଅପସରି ଠୁ ବି କମ୍ ହେଇନ । ଆଜି ମୋତେ ତୁମକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଦିଅ ।

ମୁଁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଲୁଚାଇ ଦେଲି ଆଉ କହିଲି, ଛି ଭାଇ ତମେ ମୋ ସହ ଏମିତି କରିବ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି । ଆଉ କହିଲି ତୁମେ ଯାଅ ନହେଲେ କେହି ଦେଖିଲେ ଅସୁବିଧା ହେଇଯିବ । ସେ କିଛି ନଶୁଣି ମୋ ହାତକୁ କାଢ଼ି ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କର ଠିଆ ହେଇ ଉଠିଥିବା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଜୁଥିଲା । ମୁଁ ଯେତେ କହିଲି ସେ ଶୁଣିଲେନି । ଧୀରେ ଧିରେ ମୋତେ ସେ କାମନାର ଲାଳସାକୁ ବଢ଼ାଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ବି ସବୁ କିଛି ଭୁଲିଗଲି ଆଉ ବୁଲିପଡ଼ି ତାଙ୍କୁ ଚାପି ଧରିଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଦୁଷ୍ଟାମୀ ମୋତେ ପାଗେଳି କରିଦେଲା ।

୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ମୋତେ ଉଠେଇ ଖଟରେ ପକେଇଲେ ଆଉ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲେ । ତାଙ୍କର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଲି ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ବିଆର ଗାତ ଖୋଜୁଥାଏ । ସେ ବି ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋତେ ଘପା ଘପ୍ ଗେହି ଚାଲିଲେ । ମୋତେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଉଁ ଆଁ ହେଇ ତାଙ୍କୁ ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ କରୁଥିଲି ।

୫ ମିନିଟ୍ ସୋଇକି ପେଲିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ବୁଲେଇ ଓଲଟା କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ପଛପଟୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ ଆଉ ପିଠି ପଟୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଗିହାରେ ମୁଁ ଖୁସିରେ ପାଗେଳୀ ହେଇ ଯାଉଥିଲି । Real Hot Odia BP Katha

ଏମିତି ୨୦ ମିନିଟ୍ ର ଖେଳ ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଝଡିଗଲୁ ଆଉ ସେ ମୋ ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଲେ ଆଉ ମୋ ପିଠିକୁ ଚାଟି ପକାଉଥିଲେ । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନେ ସାଇକେଲ ରଖିବାର ଶବ୍ଦ ହେଲା ଆଉ ମୋ ଦେଢସୁର ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧି ବାରିପଟେ ଲୁଚି ପଳେଇଲେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ଥରେ ଗାଧେଇ ଆସିଲି । ସେତେବେଳକୁ ନାନୀ ମୋତେ ମନ୍ଦିରରୁ ଆଣିଥିବା ଭୋଗ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ । ସେଦିନ ମୁଁ ଦିନରେ ତିନି ଘଣ୍ଟା ସୋଇ ଦେହକୁ ହାଲ୍କା କରିଲି । ଏହା ପରେ ଆମର ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ିଗଲା । ଯଦି ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାର୍ଟ ଜାଣିବାକୁ ଇଛୁକ ତାହାଲେ କୁହନ୍ତୁ ।

9 thoughts on “କଣ୍ଡୁଆ ଦେଢ଼ସୁର ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିକି ଘପାଘପ ଗେହି ଚାଲିଲେ : ଲୁହା ଛଡ ଭଳିଆ ବାଣ୍ଡ”

  1. କେବଳ ଭାଉଜ ମାନେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ call କରି ପାରିବେ ,free sex [Phone number : ****_***_***]

  2. [Phone number : ****_***_***] ମୋ ବିଆ ଶାନ୍ତ କରିବେ? ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସ୍ୱାମୀ ବିନା ଅଛି। ମୋତେ ଫୋନ କଲେ ଟ୍ୟୁସନ ବାହାନାରେ କଲ କରିବ

  3. any body wants to licking n massage then contact on
    [Phone number : ****_***_***]
    female only
    per hour service

Leave a Comment