ମୋ ପ୍ରଥମ ଗିହଣା, ସବିତା ଭାଉଜଙ୍କ ସୂତା ଛିଡେଇକି ଗେହିଲି : ଗୋରି ବିଆ

କେମିତି ଅଛ ମୋ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଓ ନଣନ୍ଦ ମାନେ.ମୋତେ ଜାଣିପାରିଲ । ମୁଁ ସବିତା ଭାଉଜ, କଣ ମ ଜାଣିପାରୁନ? ଆରେ ମୁଁ ସେଇ ସବିତା, ତମେ ମାନେ ଯାହାର ହିନ୍ଦୀ story ପଢିଛ ଆଉ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇଛ ଆଉ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଵିଆର ଗଲୁ ମାରିଛ । ଏବେ ମୁଁ ତମ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଆରେ story ଲେଖୁଛି । ଯଦି story ଟି ଭଲ ଲାଗେ ମୋତେ ମେଲ୍ ଦ୍ୱାରା ନିଜର ମତାମତ ଦଵ । (Mail id – mmamunieb36@gmail.com) ଏବେ ମୁଁ ମୋ story କୁ ଆସୁଛି ।

ମୋ ନାଁ ସବିତା, ଘର ଭୁଵେନେଶ୍ଵର, ବୟସ-୩୫ ବର୍ତ୍ତମାନର ଦେହ ସାଇଜ଼ :- ଦୁଧ-୩୪ ଅଣ୍ଟା-୩୮ ଗାଣ୍ଡି-୪୦ Body Colour- ଧଳା । ମୋ ପ୍ରଥମ ଘିଆଁ ୧୬ ବୟସରେ ଖାଇଥିଲି । ସେତେଵେଳେ ସେକ୍ସ୍ କଣ ମୁଁ ଜାଣି ନ ଥିଲି । ମୋ ବାପା ମା’ଙ୍କର ଆମେ ୩ ଜଣ ଛୁଆ । ଦୁଇଟି ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟିଏ ପୁଅ । ଆଜି ମୁଁ ମୋ ପ୍ରଥମ ଘିଆଁ ବିଷୟରେ କହିବି ।

Sabita Bhabhi Own Story

ମୋ ବାପା ଜଣେ ଦିନ ମଜୁରିଆ । ତମେ ମାନେ ତ ଜାଣିଛ ଦିନ ମଜୁରୀଆ ମାନଙ୍କର ଦରମା କେତେ । ସେଥିରେ ଘର ଚଳିଵା ବହୁତ କଷ୍ଟ । ମୋ ବାପା ଜଣେ ଲୋଭି ଆଉ ରାଣ୍ଡୁଆ ଲୋକ । ଆଉ ଗୋଟିଏ ଘୋଡ଼ା ମଦୁଆ । ସଵୁଵେଳେ‌ ପେଟେ ପିଇକି ଆସି ମୋ ବୋଉ ମାଡ଼ି ବସି ଘିଅନ୍ତି ଆଉ ବହୁତ ଵାଡାନ୍ତି । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା, ଦିନେ ମୋ ବାପା ମଦ ପିଇ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ମରିଗଲେ । ବାପା ମରିବା ପରେ ଘର ଚଳେଇବା କଷ୍ଟ ହେଲା ।

ତେଣୁ ବୋଉ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ପର ଘରେ ବାସନ ମାଜିବାକୁ ଗଲା ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ମତେ ବି ନିଏ । ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ଓ ମୋ ସାନ ଭାଇ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁ । ଧିରେ ଧିରେ ଆମ ଘର ଚଳେଇବା ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଥିବାର ଦେଖି ମୋ ବୋଉ ବେଶ୍ୟା ଧନ୍ଦା କଲା । ଏଥିରେ ବି ଆମ ପରିବାରର ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା ।

ମୋ ବୋଉ ଆଗରୁ ଯୋଉଠି କାମ କରୁଥିଲା ସେ ବାବୁ ତାକୁ ବହୁତ ଘେଇଁଛନ୍ତି ଆଉ ଖୁସି ହୋଇ କିଛି ଟଙ୍କା ଆଉ ଆମ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଖାଇବା ଏବଂ କିଛି dress ଦିଅନ୍ତି । ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବୋଉ ଆଉ ତାଙ୍କ ଘରକୁ କାମ କରିବାକୁ ଗଲା ନାହିଁ । ଘରର ଅସୁବିଧା ଦେଖି ମୁଁ ମୋ ପଢା ବଂଦ କରିଦେଲି ଆଉ ମୋ ବୋଉ ସହ ମିଶି ପର ଘରକୁ ବାସନ ମାଜିବାକୁ ଯାଏ ।

ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ୧୪ ବର୍ଷ ହେଲା ସେତେବେଳେ ମୋର ପ୍ରଥମ ପିରିୟଡ଼ ହେଲା ଆଉ ତା ପରେ ମୋ ଦେହରେ ନୂଆ ନୂଆ ଯଉବନ ହେଲା । ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ଦୁଧର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲା । ମୋ କାଖ ଆଉ ବିଆରେ ବାଳ ଉଠିଲା । ମୋତେ ଏସବୁ କେମିତି ଅଜବ ଅଜବ ଲାଗୁଥିଲା । ଦିନେ ମୁଁ ଗାଧେଇ ଆସି ମିରର୍ ଆଗରେ ନଗଂଳା ହୋଇ ମୋ ଦେହକୁ ଦେଖୁଥାଏ ସେତିକିବେଳେ ମୋ ବୋଉ ଆସିଲା ଆଉ ହସିଦେଇ କହିଲା ତୁ ଆଇନା ଆଗରେ କଣ ଦେଖୁଛୁ? ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ଦେଖିଲୁ ମୋ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ଚୁଟି ଉଠିଲାଣି ଆଉ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ଫୁଲିଲାଣି ।

ମୋ ବୋଉ ହସିଦେଇ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଥୋଇ କହିଲା ମୋ ଝିଅ ଏବେ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ କହିଲି ମାନେ? ମୋ ବୋଉ ପୁଣି ହସିଦେଇ କହିଲା ତୁ ଏବେ ଛୁଆଟେ ଆଉ ଟିକିଏ ବଡ଼ ହେଇଯା ଆପେ ବୁଝି ପାରିଵୁ । ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥାଏ, ତା ପରେ ବୋଉ କହିଲା ତୁ ଯା dress ପିନ୍ଧି, ଵାଵୁଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା । ମୁଁ ସେଇଠୁ dress ପିନ୍ଧି ଵାହାରିଲି । ମୁଁ ଯାହାଙ୍କ ଘରେ କାମ କରେ ସେ ଜଣେ ବହୁତ ବଡଲୋକ । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁଅ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝିଅ । ଧିରେ ଧିରେ ତାକଂ ପୁଅ ମୋ‌ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେଇଉଠିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତା ଫିଗରକୁ ଦେଖି ବେଳେ ବେଳେ ହିଟ୍ ହେଇଯାଏ । Sabita Bhabhi Own Story

ଦେଖ, ସୁନ୍ଦରୀ ଭାଣେଜୀକୁ ବାଣ୍ଡର ଦିୱାନା କଲି

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ଦିନେ ବଡ଼ ବାବୁ ,ମା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏ କଥା ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଯେମିତି କାମ କରିବାକୁ ଯାଏ ସେମିତି ଯାଉଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ କବାଟ ବାଡ଼େଇବାପରେ ସାନ ବାବୁ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସାନ ବାବୁକୁଂ ପଚାରିଲି ମା ନାହାନ୍ତି କି ? ସେ କହିଲେ ନା ସେ ନାହାନ୍ତି ସେମାନେ ସବୁ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ସାନ ବାବୁ ରୋଷେଇ କଣ କରିବି?

ସେ କହିଲେ ନା ତୁ ରୋଷେଇ କରନା ମା ରୋଷେଇ କରିକି ଯାଇଛନ୍ତି ତୁ ଖାଲି ଯା ଘର ଓଳେଇ ଦବୁ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ଘର ଓଳେଇଵାକୁ ଗଲି । ମୁଁ ଘର ଓଳେଇଲା ବେଳେ ଗୋଟେ କଥା ଲକ୍ଷ କଲି ସାନ ବାବୁ ମତେ ବୁଲି ବୁଲି ଦେଖୁଥାଆନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ ଅନେଇ ମୁରୁକି ହସୁ ଥାଆନ୍ତି । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ ସେ ମୋତେ ଲାଇନ୍ ମାରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜାଣିକରି ନଜାଣିଲା ପରି ହେଲି । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ସାନ ବାବୁ ମତେ କହିଲେ ସବିତା ମୁଁ ତତେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବି । ମୁଁ କହିଲି କଣ କହୁନାନ୍ତି…

ସେ :- ସବିତା ତୁ ଆଜି ପୂରା ହିରୋଇନ୍ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛୁ । ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲି ତାପରେ ସାନ ବାବୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ଅଂଟାକୁ ଯୋର୍ ଧରି ମୋ ଓଠରେ କିସ୍ ଟେ ଦେଇକି କହିଲେ ସବିତା ତୁ ଜାଣିଛୁ ମୁଁ ତତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ । ତତେ ଯେତେବେଳେ ଆମ ଘରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି ସେଵେଠୁ ମୁଁ ତତେ ଭଲ ପାଇ ବସିଲି । କିନ୍ତୁ ତୁ ମୋ ଭଲ ପାଇବାକୁ ବୁଝି ପାରୁନୁ ।

ଏତିକି କହି ସେ ମନ ଦୁଃଖରେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୋତେ ବି ଟିକେ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ସେଇଠୁ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ପହଂଚିଲି ସେ ମନ ଦୁଃଖ କରି କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖି ମୋର ବି ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇଗଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବୁଝେଇଲି ଯେ ଆପଣ ଆମର ମାଲିକ ଆଉ ମୁଁ ଏ ଘରର ଚାକର ଏ କଥା ଯଦି ବଡ଼ ବାବୁ ଆଉ ମା ଜଣିଵେ ମୋ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

ସେ ଏକଥା ଶୁଣି ଆହୁରି ଯୋରରେ କାନ୍ଦି କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ହେଲା ସେଇଠୁ? ଭଲ ପାଇଵାଟା କଣ ପାପ? ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ ସାନ ବାବୁ ଯେତେ ଯାହା ହେଲେ ଆପଣ ଵଡଲୋକ ଆଉ ଆମେ ଛୋଟ ଲୋକ । Sabita Bhabhi Own Story

ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ପୋଛି ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଭିଡିକି ଧିରି ତାଂକୁ ଵୁଝେଇଵାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ବୁଝୁ ନ ଥାନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲେ ଆଉ ମୋ ଅଂଟାକୁ ଧରି ଓଠକୁ କିସ୍ ଦେଇ କହିଲେ ତୋର ଯେମିତିକା ଫିଗର ଅଛି ଯେ କୌଣସି ଟୋକା ପାଗଳ ହୋଇଯିଵ । ଆଉ ତା ପରେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଅଵଶ୍ୟ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କଲି । ସେ କହିଲେ ତୁ ଯାହା ମାଗିବୁ ମୁଁ ତାହା ଦେବି କିନ୍ତୁ please ବାସ୍ ଗୋଟିଏ ଥର ପାଇଁ ତୋ ଦୁଧକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଦେ । ମୁଁ ତ ଆଗରୁ ହିଟ୍ ହେଇଥାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ dress ଖୋଲିଦେଲି ।

ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖି କହିଲେ ସବିତା ଲୋ କି ଦୁଧ ପାଇଛୁ ! ତୁ ଯଦି ସବୁବେଳେ ମୋ ପାଖରେ ରୁହନ୍ତୁ ନା ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତୋ ଦୁଧକୁ ଏମିତି ଚୋଷନ୍ତି । ଏତିକି କହି ମୋ ଦୁଧକୁ ଯୋରରେ ଚିପି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋତେ କିସ୍ ବି ଦେଲେ । ଏମିତି ପାଞ ମିନିଟ୍ ଯାଇଛି ହଠାତ୍ କିଏ ଗୋଟେ କଲିଗ୍ ବେଲ୍ ବଜେଇଲା । ମୁଁ ଡରିଗଲି ଆଉ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ dress ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରଛି ସେ କହିଲେ ରହ ମୁଁ ଯାଉଛି । ତୁ ଗୋଟିଏ କାମ କର ତୁ ରୋଷେଇ ଘରୁକୁ ପଳା । ମୁଁ ସେଇଠୁ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ରୋଷେଇ ଘରୁକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ।

ଦେଖ, ଟିକିଲିର ମଣ୍ଡା ପିଠା ଭଳି ନରମ ଦୁଧ

ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ ଯାଇଁ କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ମୋତେ ତାଙ୍କ କଥା କିଛି ଶୁଭୁ ନଥିଲା ତଥାପି ଯେତିକି ଶୁଭୁଥିଲା ଯେ ସେ ଲୋକ ବଡ଼ ବାବୁକଂ ଅଫିସରୁ ଆସିଥିଲେ । ସାନ ବାବୁ ତାକୁଂ ଘରକୁ ଡାକି ବସିବାକୁ କହି ମୋତେ ଡାକି କହିଲେ ସବିତା ଦିଟା ଲସି ନେଇକି ଆସେ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ଲସି ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଦେଇ ଆସିଲି ଆଉ ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରୁକୁ ଆସି ମୋ କାମ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଲୋକ ପଳେଇଲେ, ଆଉ ସାନ ବାବୁ ଦିଟା ଖାଲି glass ଆଣି ଵେସିନ୍ ରେ ଥୋଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି କହିଲେ ତୁ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନୁ କି? ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବ୍ରା ନାହିଁ ।

ଏ ମାସର ଦରମା ପାଇଲେ ଆଣିକି ପିନ୍ଧଵି । ସେ ସେଇଠୁ ହସିଦେଇ କହିଲେ ତୁ ସେମିଜି ପିନ୍ଧୁଛୁ ବୋଲି ତୋ ଦୁଧ ଦେଖାଯାଉଛି । ତା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ମନିପ୍ରସ୍ ରୁ ୫୦୦ ଟଂକା କାଢି କହିଲେ ହେଇ ନେ, କାଲି ବଜାରକୁ ଯାଇ ତୋ ସାଇଜ଼ର ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ଆଣି ପିନ୍ଧିବୁ । ମୁଁ ପଇସା ନେବା ପାଇଁ ‌ମନା କଲି ସେ ଯୋର୍ କରି ମୋ ହାତରେ ଦେଇ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ବେସିନରୁ glass ଧୋଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ । ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ମନ ଦୁଃଖରେ ଥିଵେ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ ତୁ ଠିକ୍ ‌ଟାଇମରେ ଆସିଛୁ । Sabita Bhabhi Own Story

ତା ପରେ ସେ ଟିଭିକୁ ମୋବାଇଲରେ କନେକ୍ସନ କରି ସେକ୍ସ୍ ଭିଡିଓ ଲଗେଇ ମୋତେ ଯୋର୍ ନେଇ ଖଟ ଉପରେ ପକେଇ ମୋ ଓଠକୁ କିସ୍ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ସବିତା ମୁଁ ଆଜି ତୋର ଲଂଗଳା ଦେହ ଦେଖିଵି । ଆଉ ତାପରେ ମୋତେ ପୂରା ନଗଂଳା କରି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଓଃ ସେତେବେଳେ ମୋ ଦେହ ପୂରା ଶିତେଇ ଉଠୁଥିଲା ।

ମୋତେ ପୂରା ନଗଂଳା କରି ସେ ନଗଂଳା ହୋଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିଵାକୁ କହିଲେ । ମୁଁ ତ ଏସବୁ କେବେ କରିନି ତ ମୋତେ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲେ ଵେଧ ଚୁଷ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷୁ । ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ଚୋଷିବାକୂ ଖରାପ ଲାଗିବାରୁ ସେ କହିଲେ ହଉ ମୁଁ ତତେ ବାଧ୍ୟ କରୁନି । ଓଃ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହର ହାଲତ ପୁରା ଖରାପ ହୋଇଯାଉଥାଏ । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ଼ ବୋଧେ ୭ରୁ ୮inch ହବ । କି ମୋଟା ଆଉ କି ଲମ୍ବା । ତା ପରେ ସେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କଲେ ।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆରେ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା । ମୁଁ ପିଚ୍ କିନା ତାଙ୍କ ଉପରେ ସେ ଗଲୁ ପାଣି ବାହାରି କରିଦେଲି ଆଉ ସେ ସେହି ଗଲୁ ପାଣି ଦେଖି କହିଲେ ଵେଧ ତୋ ବିଆରେ କେତେ ଗଲୁଵେ, ରହ ତୋ ଗଲୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦ୍ଵାରା ମାରୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଦେଖି ବା ତୋ ବାଣ୍ଡରେ କେତେ ପାଣି ଅଛି ଯେ ତୁ ମୋ ଗଲୁ ମାରି ପାରିବୁ ।

ଏ କଥା କହିସାରି ସେ ମୋ ଵିଆକୁ ଚୁଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ତା ପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ଜେଲ୍ ଲଗେଇ ମୋ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ପଶେଇଲେ । ଓଃ କି କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ… ମୁଁ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ କହୁଥାଏ ଆଉ ସେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପଶଉ ଥାଆନ୍ତି । ହଠାତ୍ ମୋ ବିଆରେ blood ବାହାରିବାର ଦେଖି ସେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବା ବଂଦ କରି ମୋ ଦୁଧ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଯେମିତି ମୋ ବିଆରେ blood ବାହାରିବା ବନ୍ଦ ହେଇଛି ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଗଳେଇଲେ, ମତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ ଆଉ ଆଖିରୁ ଲୁହ ପଳେଇ ଆସୁଥାଏ । ସେ ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ସବିତା ମୁଁ ତୋ ବିଆର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲି ଆଉ ତତେ ଘେଇଁଲେ କଷ୍ଟ ହବନି । ମୁଁ କହିଲି ସାନ ବାବୁ ମୁଁ ତମ ଗୋଡ଼ ତଳେ ପଡୁଛି ଦୟାକରି ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦିଅ ମୋ ଵିଆ ବହୁତ ଯୋର୍ କାଟୁଛି, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ।

ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆଲୋ ଵେଧ ଏଇଟା ତୋର ପ୍ରଥମ ଘିଆଁ ସେଥିପାଇଁ ତତେ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ଏମିତି ଆଉ ୩/୪ ଥର ଘିଆଁ ଖାଇଲେ ଆଉ ତତେ କଷ୍ଟ ହବନି ଦେଖିବୁ କେମିତି ମଜା ଲାଗିବ । ମୁଁ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ସେମିତି ଖଟ ଉପରେ ପଡ଼ିଛି । ତା ପରେ ସେ ପୂରା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପଶେଇ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଓଃ ସେତେବେଳେ ଯୋଉ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ ସେ କଥା ଯିଏ ଘିଆଁ ଖାଇଛି ସେ ଜାଣିଛି । ଅବଶ୍ୟ କଷ୍ଟ ବହୁତ ହେଉଥାଏ ଆଉ ମଜା ବି ଲାଗୁଥାଏ । Sabita Bhabhi Own Story

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଧରି ଯୋର ଯୋର କରି ବାଣ୍ଡକୁ ପେଲୁଥାଆନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ ଭାଷା କହି ଗାଳି ଦେଉଥାନ୍ତି । ମୋତେ ବି ଗାଳି ଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ବି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି କରି କହୁଥାଏ । ହଁ ସାନ ବାବୁ ମତେ ଘିଅଁ ଆହୁରି ଯୋରରେ ଘିଅଁ ମୋ ଵିଆକୁ ପୂରା ଫଟେଇ ଦିଅ । ଘିଅଁ ମୋତେ ଯୋର୍ ରେ ଘିଅଁ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରିଦିଅ । ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ମୋତେ ଘିଅଁ । ସେ ବି କହୁଥାନ୍ତି ହଁ ଲୋ ମୋ ବେଧୀ ତତେ ଘେଇଁବି ଲୋ !

ତୋ ବିଆର ସବୁ ଗଲୁ ମାରିଦେବି ! ରହ ଲୋ ରାଣ୍ଡି ଟୋକି ତୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରୁଛି ରହ! ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ହଠାତ୍ ବାଣ୍ଡ କାଢି ଆଣି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ବୀର୍ଯକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆକୁ ଖା । ମୋତେ ସେସବୁ ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା ମୁଁ ଖାଲି ମୁହଁ ବୁଲଉ ଥାଏ । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ବେଧ ତୁ କିଛି ଶିଖିନୁ, ତୋ ବୋଉକୁ କହ ତତେ ସବୁ ଶିକ୍ଷେଇ ଦଵ । ବେଧ ବାଣ୍ଡ ଠିକ୍ ସେ ଚୁଚୁମି ପାରୁନୁ କି ବିଯ୍ୟକୁ ଖାଇପାରୁନୁ ତୁ କ’ଣ ଟୋକି ହବୁ?

ମୋତେ ଏ କଥା ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲେ ତୁ ଜମା ଵେସ୍ତ ହୋଅନି ମୁଁ ତତେ ସବୁ ଶିକ୍ଷେଇ ଦେବି । ଏତିକି କହି ମୋ ଉପରେ ଲମ୍ବ ହେଇ ପଡିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୁଁ ତତେ ଖରାପ କଥା କହିଲି ବୋଲି ତୁ ରାଗିଚୁ କି? ଜମା ରାଗେନା ଆଲୋ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଶିକ୍ଷିବା କଥା । ବାହାଘର ପରେ ତୋ ସହ ତୋ ଘଇତା ଏମିତି କରିବ, ତୁ ଜମା ଵେସ୍ତ ହୋଅନି ମୁଁ ତତେ ଶିଖେଇ ଦେବି । ଏତିକି କହି ସେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ମୋତେ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଟେକିନେଇ ମୋତେ ଗାଧେଇ ଦେଲେ ।

ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ଆଉ ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନ ଥାଏ, ମୋ ବିଆରେ ବହୁତ୍ ଜୋର ଦରଜ ହେଉଥାଏ । ତା ପରେ ଆମେ ଦି ଜଣ ଗାଧେଇ ସାରି ପୋଛାପୋଛି ହୋଇ ହେଲୁ ଆଉ ନିଜ ନିଜର dress ପିନ୍ଧିଲୁ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆମ ଦି ଜଣକଂ ପାଇଁ ଖାଇବାକୁ ଆଣିଲେ । ଆମେ ଦି ଜଣ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇସାରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ମେଡିସିନ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ, ଆଉ କହିଲେ ନେ ଏ ମେଡିସିନ ଟା ଖାଇଦେ ତୋ ବିଆର ଦରଜ କମିଯିବ ଆଉ ତୁ ଟିକିଏ ଶୋଇ ପଡ଼ ।

ମୁ ବାସନ ନେଇଯାଉଛି ଧୋଇବା ପାଇଁ ତୁ ମେଡିସିନ ଖାଇ ଘଣ୍ଟାଏ ଶୋଇପଡ଼ ଦେଖିବୁ ତୋ ଦେହ ପୂରା ଭଲ ହୋଇଯିବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ମେଡିସିନ ଖାଇ ଦେଲି । ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କାଳେ ମୁଁ ଶୋଇବା ପରେ ସେ ଫୁଣି ମୋ ବିଆରେ ଆଉ ଥରେ ଘେଇଁଵେ । ସେ ଡରରେ ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କଲି । Sabita Bhabhi Own Story

କିଛି ସମୟ ପରେ ସାନ ବାବୁ ଆସି କହିଲେ ତୁ କଣ ଶୋଇନୁ । ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ ସାନ ବାବୁ ମତେ ନିଦ ହେଉନି । ସେ କହିଲେ ନିଦ ହେଉନି ନା ମୁଁ ଫୁଣି ଆଉଥରେ ଗେହିଁବା ଡରରେ ତୁ ଡରିକି ଶୋଉନୁ । ମୁଁ ଲାଜେଇ କହିଲି ନାହିଁ ସାନ ବାବୁ ତମ ଡରରେ ମୋତେ ନିଦ ହେଉନି । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ମୁଁ ଅମଣିଷ ନୁହେଁ ଯେ ତତେ ଆଉଥରେ କଷ୍ଟ ଦେବି, ମୋତେ ବି ନିଦ ମାଡିଲାଣି ଚାଲେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଶୋଇବା ।

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ସାନ ବାବୁ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇବି ଆଉ ଆପଣ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡନ୍ତୁ । ସେ କହିଲେ କାହିଁକି? ତୁ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇ ବାରେ କଣ ଅଛି ଯେ ଵିଆ ମେଲେଇ ଘିଆଁ ଖାଇପାରିଲା ସେ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ? ଆ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇପଡିବା । ମୁଁ ମନା କଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଯୋର୍ କରିନେଇ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇ କହିଲେ ତୁ ଡରନା ମୁଁ ଆଉ ଆଜି ତତେ ଘେଇଁଵିନି ବାସ୍ ଖାଲି ତତେ କୁଣ୍ଡେଇ ତୋ ରସଗୋଲା ଚିପିବି । ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ ଖଟରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଶୋଇପଡିଲୁ ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଧରେ ହାତ ପକେଇ ନିଦରେ ଶୋଇ ପଡିଲେ ।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ୍ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ମୁଁ ତର ତର ହୋଇ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଘଣ୍ଟାରେ ୦୬.୩୦ ହେଲାଣି । ସେଇଠୁ ସାନ ବାବୁ କହିଲେ ଏବେ ତତେ କେମିତି ଲାଗୁଛି? ମୁଁ କହିଲି ସାନ ବାବୁ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଟିକେ ଭଲ ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲେ ହଉ ଯା ମୁଁହ ଧୋଇ ହୋଇ ଆସିବୁ ମୁଁ ତତେ ତମ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିବି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମନା କଲି ଯେ ମୁଁ ଚାଲିକି ଘରକୁ ପଳେଇବି । ସେ ମୋତେ ପାଟି କରି କହିଲେ ତୁ ଠିକ୍ ସେ ଠିଆ ହେଇପାରୁନୁ ଚାଲିକି ଯିବୁ? କିଛି ଶୁଣିଵିନି ମୁଁ ତତେ ନେଇ କି ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିବି ।

ମୁଁ ଯେତେ ମନା କଲା ପରେ ବି ସେ ମୋତେ ଯୋର୍ ଜଵରଦସ୍ତ କରି ମୋତେ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲେ । ମୁଁ ମୁହଁ ଧୋଇ ପରିସ୍ରା କରି ଆସି ତଳକୁ ଆସିଲି ସେ ଘରେ ଧୂପ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି start କଲେ ଆଉ କହିଲେ ବସ । ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ବସି ଘରକୁ ଆସିଲା ବାଟରେ ମୋ ବୋଉ ଦେଖାହେଲା ଆଉ କହିଲା ସାନ ବାବୁ ଆପଣ କ’ଣ ଆଜି ତାକୁ ଛାଡିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସାନ ବାବୁ କହିଲେ ନାଇଁ ମ ମାଉସୀ ସବିତାର ଗୋଡ଼ ଟିକିଏ ମୋଡ଼ି ହେଇଯାଇଛି । ସେ ଠିକ୍ ସେ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲା ତ ସେଥିପାଇଁ ତାକୁ ଛାଡି ବାକୁ ଆସିଛି । Sabita Bhabhi Own Story

ତା ପରେ ସାନ ବାବୁ ମତେ କିଛି ମେଡିସିନ ଦେଇ କହିଲେ ନେ ଏ ମେଡିସିନ ସବୁ ଖାଇଦଵୁ ଆଉ ଶୁଣୁ ମୁଁ ଦି ଦିନ କାମ କରିବାକୁ ଆସିଵୁନି । ତୋ ଗୋଡ଼ ଭଲ ହେଲାପରେ ଆସିବୁ । ମୁଁ କାଲି ଆଉ ତା ପରଦିନ ଟିକେ ବାହାରକୁ ଯିବି । ଏତିକି କହି ସେ ଗାଡ଼ି ବାହାର କରି ପଳେଇଗଲେ । ମୁଁ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଘରକୁ ଗଲୁ । ମୋ ବୋଉ ମୋ ହାଵ ଭାବ ଦେଖି ଚୁପ୍ କିନା କହିଲା ସବିତା ତୋ ସହ ସାନ ବାବୁ କିଛି କରିଛନ୍ତି କି? ମୁଁ ସେଇଠୁ ଡରିଗଲି କାଳେ ମୋ ବୋଉ ମୋତେ ଆଉ କାମ କରିବାକୁ ପଠେଇବନି ବୋଲି ଭାବି ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ନିରବ ରହିଲି ।

ସେ ମୁରୁକି ହସି କହିଲା ଆଲୋ ମୁଁ ତୋ ମା ମୁଁ ଜାଣିନି ତୋର କ’ଣ ହେଇଚି? ଏବେ ତୁ ଜାଣି ପାରିଲୁ ତ, ମୁଁ ତତେ ସେଦିନ କାହିଁକି କହୁଥିଲି ଯେ ତୁ ବଡ଼ ହେଇଯା ଆପେ ଜାଣିପାରିଵୁ ବୋଲି । ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ବଲ ବଲ‌କରି ଅନଉ ଥାଏ । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଯା ମେଡିସିନ ଖାଇ ଶୋଇପଡିବୁ, କାଲି ସକାଳେ କଥା ହେବା । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଗପରେ କିପରି ମୋ ବୋଉକୁ କିପରି ବଡ ବାବୁ ଘେଇଁଲେ ସେ ବିଷୟରେ କହିବି । ଯଦି ଗପଟି ଭଲ ଲାଗେ ମୋତେ କମେଣ୍ଟ କରିଵ ନହେଲେ ମେଲ୍ ଦ୍ୱାରା ନିଜର ମତାମତ ଦଵ ।

ଏଠାରେ, ଆପଣଙ୍କ ସେକ୍ସ ଅନୁଭୂତି ଲେଖନ୍ତୁ

8 thoughts on “ମୋ ପ୍ରଥମ ଗିହଣା, ସବିତା ଭାଉଜଙ୍କ ସୂତା ଛିଡେଇକି ଗେହିଲି : ଗୋରି ବିଆ”

  1. ଯଦି କେହି ମହିଳା ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି , ମତେ call ki msz କରି ପାରିବେ [Phone number : ****_***_***]
    Puri

  2. କେବଳ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଭାଉଜ ମାନେ call ki msz କରି ପାରିବେ (ପୁରୀ, କଟକ,bbsr)
    [Phone number : ****_***_***]

  3. କେବଳ ଭାଉଜ ମାନେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ call ki msz କରି ପାରିବେ [Phone number : ****_***_***]

  4. [Phone number : ****_***_***]
    Xxx ପାଇଁ ଭାଉଜ ମାନେ ମତେ call ki msz କରି ପାରିବେ

  5. Jou jhia bhauja aunty mane sex karibaku chahunchanti mate wp re msg karantu ba cl karantu sabu kichi gopana rahiba [Phone number : ****_***_***]

Leave a Comment