The Sex Factory Odisha – ସେକ୍ସର ଆବିଷ୍କାର ଦେଖିଲି

ଗିହା ଗେହିର ଆବିଷ୍କାର କେମିତି କଲି, ମୁଁ ରାଜେଶ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବି । ତେବେ ମୋର ସମସ୍ତ ପାଠକ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି । ଏ କାହାଣୀ ସେ ସମୟର, ଯେତେବେଳେ ଆମ ବାଣ୍ଡରେ ବାଳ ଉଠି ନଥିଲା । ଏ କାହାଣୀ ସେ ସମୟର ଯେତେବେଳେ ଆମର ବଡ଼ ଭାଇ ଆଉ ଭଉଣୀ ମାନେ ପ୍ରେମ କରି ଲୁଚା ଛପି ଖେଳ ଖେଳିବା ସମୟରେ କେବଳ ଆମକୁ ଗୋଟେ ଚୋକ୍ ଲେଟ୍ ଦେଇ କୁହନ୍ତି, ଏ ବିଷୟରେ କାହାକୁ କହିବୁନି । କାରଣ ଆମକୁ ସେ ସମୟରେ ଗେହିବା ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଜ୍ଞାନ ନଥିଲା । ତେବେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି, ଏ କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ପରେ ଦୟାକରି ଆପଣ ଟିକେ କାଠେଇ ରହିବେ ।

The Sex Factory Odisha

ଏବେ ମୋ ବୟସ ୨୪, ଘର ଭଦ୍ରକ । ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଥିଲି, ତାକୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆମ ଗାଆଁର ଜଣେ ବଡ଼ଭାଇ ସତ୍ୟ । ସେ ସମୟରେ ଆମ ପଡ଼ିଶା ଗାଆଁର ଝିଅ ମିତାଲି ଆଉ ସତ୍ୟ ଭାଇ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଗୋଟେ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ିଥିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ କଲେଜରେ ବି ପଢ଼ୁଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି । ସେ ଯେବେ ବି ମିତାଲିକୁ ଦେଖା କରନ୍ତି, ମୋତେ ନେଇକି ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ବହୁତ ଚକ୍ ଲେଟ୍ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି । ଖରା ଦିନ ହୋଇଥିବାରୁ, ମୁଁ, ସତ୍ୟ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କ ପୁଅ ମାନେ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଉ ।

ଦିନେ ସତ୍ୟ ଭାଇ ମୋତେ ରାତି ବାରଟାରେ ଉଠେଇ କହିଲେ, ଚାଲେ ମିତାଲି ଦିଦି ପାଖକୁ ଯିବା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ସହ ଚାଲିଗଲି ମିତାଲିର ଘରକୁ । ଜହ୍ନ ଆଲୋକ ପଡ଼ି ସବୁ କ୍ଲିଅର୍ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଆମେ ସିଧା ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘର ପଛ ପଟେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ମିତାଲି ବି ବାରିଆଡେ ଆସି ଆମକୁ ତାଙ୍କ ବାରି ପଟେ ଥିବା ଅଧାଗଢ଼ା ଘର ଭିତରକୁ ଡ଼ାକି ନେଲା । ସତ୍ୟ ଭାଇ ମୋତେ ଗୋଟେ ଚକ୍ ଲେଟ୍ ଦେଇ କହିଲେ ତୁ ଏଠି ବସିଥା । ମୁଁ ପଛପଟେ ପଡ଼ିଥିବା ଗୋଟେ ପଥର ଉପରେ ବସିଲି ଆଉ ସେ ଦୁଇ ଜଣ ତାଙ୍କର ଅଧା ଗଢ଼ା ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ କିଛି କରୁଥିଲେ ।

ମୁଁ ପ୍ରଥମେ କିଛି ଜାଣି ପାରିଲିନି, ପାଞ୍ଚ ଛଅ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋତେ ଶୁଭିଲା ମୀତାଲି ଦିଦି ଓଃ… ଆଃ… ଧୀରେ କର ପ୍ଲିଜ୍ କହି ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା । ମୁଁ କଣ ଚାଲିଛି ଭାବି ଲୁଚି ଲୁଚି ସେ ଘରର ଗୋଟେ କଣାରୁ ଦେଖିଲି । ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି ସେଇଟା ମୋ ଜୀବନରେ କେବେ ବି ଦେଖି ନଥିଲି । ସତ୍ୟ ଭାଇ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ଅଧା ଖସେଇ ଦେଇଛି ଆଉ ମିତାଲୀ ଦିଦି ତଳେ ପିନ୍ଧିଥିବା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଥିଲେ । ସତ୍ୟ ଭାଇ ତାକୁ ବାଡ଼କୁ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଅଣ୍ଟାକୁ ଥପ ଥପ ମାଡ଼ କରୁଥିଲେ ଆଉ ମିତାଲୀର ଶର୍ଟକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଥାଆନ୍ତି । ସତ୍ୟ ଭାଇ ମିତାଳୀର ଦୁଧକୁ ବି ଚିପୁଥିଲେ । ସେପଟେ ମୀତାଲି ଦିଦି ବି ଆହ୍ ଆହ୍ କହି ସଂ ସାଁ ହେଉଥିଲେ ।

ମୋତେ ଏ ସବୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ଉଠି କାଣି ଆଙ୍ଗୁଠି ମୋଟର ହେଇ ଯାଉଥିଲା । ହେଲେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ପାରେନି ଏ ସବୁ କେମିତି ଆଉ କଣ ପାଇଁ ହେଉଛି । ଧୀରେ ଧିରେ ସେ ଦୁଇଜଣ ଗିହା ଗେହିରେ ମଜି ଯାଇଥିଲେ । କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ବାଲ୍ଟି ପକେଇବାର ଆବାଜ ହେଲା ଆଉ ସେ ଦୁହେଁ ଫଟାଫଟ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରକୁ ଟେକି ଲୁଚି ଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ସବୁ କାରନାମା ଦେଖୁଥିଲି । ସତ୍ୟ ଭାଇ ମିତାଲି ଉପରେ ସଲି ହେଉଥାଏ ଆଉ ସେ ବି ସତ୍ୟ ଭାଇକୁ ଟାଇଟ୍ ରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ।

ହଠାତ୍ ମୀତାଲିର ବୋଉ ବାରି ଲାଇଟ୍ ଲଗେଇଲେ, ମୁଁ ପୁରା ଦୌଡ଼ି ମଝି ବିଲରେ ପହଞ୍ଚିଲି । ସେ ଦୁହେଁ ସେ ଘରର ଗୋଟେ କଣରେ ଲୁଚିଗଲେ ବୋଧେ । ତା ବୋଉ ଏକ ବସିକି ଯିବା ପରେ ସତ୍ୟ ଭାଇ ଆସିଲେ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଆସି ଶୋଇଲୁ । କିନ୍ତୁ, ସେଦିନ ମୋତେ ରାତିରେ ନିଦ ହେଲାନି । ଆଗକୁ କହିବି, ମୋର ବି କେମିତି ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ନାଳ ବାହାରୁଥିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡରେ ବାଳ କେମିତି ଗଜା ହେଇଥିଲା । ଯଦି ଏ ସବୁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ମୋତେ କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ ।

ଆପଣଙ୍କ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲେଖନ୍ତୁ
ଦିଅରଙ୍କୁ ଦୁଧ ଦେଖେଇ ଗିହା ଖାଇଲି
ଘର ମାଲିକାଣୀର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଗେହିଲି
ସ୍କୁଲ ଦିଦୀଙ୍କୁ ବହାହେଇ ଗେହିଲି

2 thoughts on “The Sex Factory Odisha – ସେକ୍ସର ଆବିଷ୍କାର ଦେଖିଲି”

  1. ସେକ୍ସ ପାଇଁ call ki msz କରି ପାରିବେ
    କେବଳ ଭାଉଜ ମାନେ call କରନ୍ତୁ , 9861415831

Leave a Comment